• 1000'DEN FAZLA RESİM ÇEŞİDİYLE ÖZEL VERNİK,KALİTELİ ÜRÜN,YÜZLERCE RESİM SEÇENEĞİ.. ÜNLÜ RESSAMLARIN REPRODÜKSİYON TABLOLARI
    • 1000'DEN FAZLA RESİM ÇEŞİDİYLE ÖZEL VERNİK,KALİTELİ ÜRÜN,YÜZLERCE RESİM SEÇENEĞİ.. ÜNLÜ RESSAMLARIN REPRODÜKSİYON TABLOLARI

ANASAYFA

İletişim ve sorularınız için:info@kanvasresim.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.Resimlerinizi bu adrese gönderebilirsiniz.

   
    
     
     
   

Canvas tablo,kanvas tablo,canvas tablolar,kanvastablolar,canvas resim,kanvas resim,parçalı canvas tablo gibi bir çok isimlede anılan canvas tabloların genel özelliği 350 gr pamuk astar kaplı tual bezinin üzerine baskı tekniği ile tablonun oluşturulmasıdır.

ÖZEL ÖLÇÜ VE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 DEKORATİF AYNALAR VE DEKORATİF DUVAR SAATLERİ İLE DUVARLARINIZA AYRI BİR RENK KATIN,SEVDİKLERİNİZE ÇOK ŞIK HEDİYELER GÖNDERİN.

NASIL BİR TABLO ALIYORUM ?

ÜRÜN BİLGİLERİ:

KANVAS TABLOLAR % 100 PAMUK ASTAR KAPLI TUVAL BEZİ ÜZERİNE BASILMAKTADIR.

TUVALLERİN ÜZERİ ÖZEL KORUYUCU VERNİK İLE KAPLANIR.(BU SAYEDE ALMIŞ OLDUĞUNUZ CANVAS TABLOLAR HEM DAHA PARLAK BİR GÖRÜNTÜYE KAVUŞUR,HEMDE DIŞ ETKENLERDEN KORUNMAYA YARDIMCI OLUR.)

KANVAS TABLOLAR 3 CM GENİŞLİĞİNDE İTALYAN AHŞAP KASNAĞA(ŞASE) GERİLİR.BÖYLECE ÇERÇEVEYE GEREK KALMADAN ŞIK VE MODERN TARZDA BİR ÜRÜN HALİNE GELİR.

 

WWW.KANVASRESİM.COM

MÜKEMMEL BASKI KALİTESİYLE  İSTEDİĞİNİZ EBATTA KANVAS TABLO RESİMLER.İZMİRDE kapınıza kadar getiriyoruz,izmir için özel eski izmir resimlerinden siz izmirlilere özel.

Kanvas tablo veyada kanvas resim diye almış olduğunuz ürünlerdeki en önemli özelliklerden biriside kanvastablonun basıldıktan sonra üzerine uygulanan verniktir,eğerki ucuz kalitesiz bir vernik kullanılmışsa ürününüzde koku ve solma yapabilir,ayrıca hemen teslim,aynı gün kargo gibi satış yapılan sitelerdeki ürünlerde kullanılan vernik tiner gibi ürüne ve boyaya zarar verebilecek bir madde ile inceltilerek çabuk kuruma sağlanması ile yapılmaktadır,buda aldığınız ürünün kolay deforme olması ve zararlı etkenler içermesine sebebiyet vermektedir.